AGD

kuchnia nowoczesna, biała, wenge, uchwyty frezowane

Każdy nasz klient może liczyć na indywidualne podejście oraz pełne wsparcie techniczne. Współpracę rozpoczynamy od szczegółowego przedstawienia oferty oraz prezentacji naszych wyjątkowych zestawów mebli. Zapewniamy dostęp do wszelkich niezbędnych próbek oraz folderów oraz przygotowujemy wstępną wycenę.
Niezwykle ważnym etapem naszej współpracy jest podjęcie decyzji o zamówieniu nie tylko mebli, ale także sprzętu AGD. Naszą ofertę tworzą wszystkie dostępne na polskim rynku modele. Zamawiając AGD za naszym pośrednictwem klienci mają pewność, że otrzymają nieuszkodzony w transporcie i kompletny sprzęt, w uzgodnionym terminie.

Sprzęt AGD do Państwa domu

Klientom, którzy decydują się na zamówienie AGD w naszej firmie, zapewniamy rzetelne i atrakcyjne warunki zakupu. Świadczymy także usługę transportu oraz wnosimy urządzenia od domu lub mieszkania. Za sprawny montaż oraz prawidłowe podłączenie sprzętów odpowiada zespół naszych wykwalifikowanych i doświadczonych instalatorów, którzy posiadają wszelkie niezbędne uprawnienia.
Naszym priorytetem jest zapewnić Państwu bezpieczne warunki eksploatacji urządzeń, szeroki wybór modeli oraz korzystne warunki zakupu. To wszystko sprawia, że zaufało nam już szerokie grono zadowolonych klientów. Ofertę przygotowujemy dla wszystkich, którzy cenią sobie kompleksową obsługę oraz nowoczesne, sprawdzone rozwiązania.

Atrakcyjne warunki, profesjonalny montaż

W naszej szerokiej ofercie znajdują się wszystkie dostępne na polskim rynku modele sprzętu AGD, które usprawnią przygotowywanie posiłków. Wystarczy, że złożą Państwo zamówienie podczas jednego z naszych spotkań. Nasza firma zajmuje się transportem oraz montażem urządzeń. Dbamy o najwyższą jakość naszych usług, dlatego każde zlecenie realizujemy w sposób sprawny i rzetelny. Zachęcamy do zapoznania się z naszą regularną oraz promocyjną ofertą już dziś.