Korpusy

Korpusy szafek kuchennych na zamówienie

Płyta laminowana

Do budowania korpusów szafek, półek i innych elementów konstrukcyjnych z zabudowach meblowych mamy do dyspozycji najwyższej jakości płyty laminowane od renomowanych firm: Egger, Pfleiderer bądź Kronospan. Do ich wykończenia stosujemy obrzeża z PCV i ABS, co przekłada się na znaczną wytrzymałość oraz odporność krawędzi na uszkodzenia mechaniczne. Konstrukcje wykonane przy użyciu tych materiałów są trwałe i mogą być z powodzeniem użytkowane przez długi okres.

Produkt jest dostępny w bogatej kolorystyce, co pozwala uzyskać atrakcyjny wygląd nie tylko frontów, ale również pozostałych elementów tworzących szafki. Oferujemy zarówno dekory drewnopodobne, powstałe z inspiracji naturą, jak propozycje oryginalne i fantazyjne czy też opcje jednobarwne. Przy wyborze korpusu warto zwrócić uwagę na zróżnicowaną teksturę powierzchni, która nadaje tej laminowanej płycie atrakcyjny wygląd, czym stwarza niepowtarzalne możliwości dekoracyjne i znacznie podnosi walory estetyczne „skrojonych” indywidualnie mebli.

Płyta fornirowana

Kiedy projektując meble wybór pada na fronty fornirowane, wówczas również widoczne z zewnątrz elementy korpusów należałoby wykonać z tego samego materiału. W fornirze można również wykonać całe konstrukcje szafek, zwłaszcza w zabudowach garderób i sypialni, gdzie ciepło naturalnego materiału dodaje pomieszczeniu przytulności. Z pomocą nowoczesnych technologii obłogi drewna, naturalnego lub modyfikowanego, naprasowuje się na płytę bazową, wraz z wykończeniem jej krawędzi.

Powierzchnia może być olejowana lub lakierowana w macie lub w połysku, w zależności od Państwa preferencji. Ta dodatkowa warstwa nadaje jej eleganckiego wyglądu, ale także chroni powierzchnię przed przebarwieniami, wytarciem lub uszkodzeniami, na które jest narażona w trakcie użytkowania. Niepowtarzalne walory wizualne i zgodność z materiałami zastosowanymi na fronty, mają znaczenie dla wystroju wnętrza i komfortu estetycznego domowników.

Płyta lakierowana

Wśród naszych produktów znalazła się także wysokiej jakości płyta MDF wykończona trwałymi lakierami, które zabezpieczają ją przez zarysowaniem lub działaniem szkodliwych czynników, np. wody, wilgoci lub wysokiej temperatury. Jest ona dostępna w bogatej palecie kolorystycznej. Oferowane są modele o powierzchni wykończonej matowo lub wysokim połyskiem.

Produkt ten znajduje zastosowanie zarówno przy tworzeniu całych korpusów (szczególnie mebli łazienkowych), jak i w postaci jedynie wybranych, widocznych elementów wyposażenia, np. frontów szafek, ko. Podobnie jak nasze pozostałe propozycje sprawdzi się we wnętrzach prywatnych oraz komercyjnych i pomoże stworzyć jedyne w swoim rodzaju aranżacje.

Płyta akrylowa

Wierzchnia warstwa tej płyty tworzy, odporna na działanie promieniowania UV oraz wysoką temperaturę, powłoka wykonana z folii akrylowej dostępnej w wersji matowej i w połysku Dzięki grubości folii około 1 mm uzyskujemy zupełnie gładką powierzchnię, co jest istotnym walorem zwłaszcza w opcji połysku, z którym może się równać jedynie tafla szkła. Powierzchnia materiału jest jednolita, co przekłada się na łatwość w utrzymaniu jej w czystości. Wszelkie wąskie płaszczyzny produktu są oklejane trwałymi obrzeżami w odpowiednim kolorze. Nieprzeciętny,piękny wygląd materiału wart jest odpowiedniego wyeksponowania, wobec czego artykuł może być stosowany do wykonania widocznych elementów korpusowych w różnego typu wyposażeniu.