Korpusy 2021-07-07T05:58:39+00:00

Korpusy

Płyta laminowana

Najwyższej jakości płyta laminowana renomowanych firm Egger, Pfleiderer, z zastosowaniem odpowiednich odpornych obrzeży PCV i ABS. Dzięki temu meble są trwałe i mogą być z powodzeniem użytkowane przez długi okres. Bardzo bogata kolorystyka, zarówno dekory drewnopodobne, jak i jednobarwne i fantazyjne. Zróżnicowana tekstura powierzchni, nadająca niezwykły wygląd i podnosząca zarówno efekty estetyczne, jak i trwałość.

Płyta fornirowana

Wykonywana z użyciem fornirów naturalnych lub modyfikowanych, olejowana lub lakierowana w macie lub w połysku. Idealnie nadaje się do konstruowania korpusów mebli najwyższej jakości, jak i do zastosowania na widoczne elementy korpusowe.

Płyta lakierowana

Wysokiej jakości płyta MDF wykończona lakierami najwyższej jakości. Bogata paleta kolorystyczna, powierzchnie w wykończeniu matowym lub połysku mogą być wzbogacone efektami specjalnymi (ziarnistość, efekt perły, metalic, brokat i inne). Znajduje zastosowanie zarówno przy tworzeniu całych korpusów (szczególnie mebli łazienkowych), jak i w przypadku zastosowania jako wybrane, widoczne elementy.

Płyta akrylowa

Wierzchnią warstwę tworzy odporna na działanie promieniowania UV warstwa akrylu o grubości 1mm. Wąskie płaszczyzny są oklejane trwałymi obrzeżami w odpowiednim kolorze. Stosowana do wykonania widocznych elementów korpusowych.