PIĘKNE MEBLE

Zapraszamy Państwa do STUDIO PIĘKNEJ KUCHNI w Krakowie przy ulicy Wileńskiej 4. Tutaj szczegółowo zapoznają się Państwo z naszą ofertą, zobaczą przykładowe zestawy mebli dające pogląd na naszą jakość oraz wszelkie próbki i foldery potrzebne do przygotowania wstępnej wyceny mebli, a w dalszej perspektywie – do podjęcia decyzji o zamówieniu mebli i AGD. Na pierwsze spotkanie prosimy o przyniesienie szkicu pomieszczenia wraz z podstawowymi wymiarami, najlepiej z uwzględnieniem usytuowania okien, drzwi oraz instalacji w pomieszczeniu, o ile nie dysponują Państwo gotowym projektem, który pozwoli przygotować wstępny kosztorys inwestycji.

Przed podjęciem decyzji o zamówieniu bezpłatnie przygotowujemy wstępny, aczkolwiek bardzo dokładny kosztorys na podstawie projektu lub koncepcji. Każdy zestaw mebli wyceniany jest indywidualnie. Cena zestawu mebli kuchennych jest sumą cen poszczególnych elementów wchodzących w skład tego zestawu (szafek i ich wyposażenia, blatów, listew, elementów oświetlenia, itd.). W cenie mebli jest zawarty transport i montaż tych mebli na terenie Krakowa i miejscowości położonych w promieniu do 30 km od centrum Krakowa. Zawsze podajemy kwoty brutto, jasno i czytelnie przedstawiając pełną kalkulację.

Po podjęciu decyzji o zamówieniu mebli, w dogodnym dla Państwa terminie wykonujemy szczegółowy pomiar w miejscu realizacji zlecenia, który pozwoli na stworzenie profesjonalnego projektu zabudowy, tym razem przy użyciu fotorealistycznego programu komputerowego. Kwoty związane z wykonaniem pomiaru i ewentualnie wydaniem projektów przed finalizacją zamówienia zaliczane są na poczet należności za wykonanie mebli.

Każdy projekt postrzegamy jako wyzwanie mające na celu wydobycie z wnętrza z pomocą mebla, koloru i faktury najbardziej atrakcyjnych walorów. Wsłuchujemy się w potrzeby, aby pomóc w wyborze rodzaju wyposażenia, ale także umiejętnie wpisać się w styl wnętrz oraz dostosować się do stylu życia Domowników. Proponujemy rozwiązania, które mile zaskakują, a rezultatem jest mebel spersonalizowany dający nieograniczoną radość eksploatowania, wzmagający rodzinne ciepło, a w przypadku kuchni rozpalający pasję gotowania.

PROJEKT WYKONAWCZY
Przygotowanie projektu odpowiadającego oczekiwaniom Klienta jest dla nas równie ważne jak jego perfekcyjna realizacja. Zwracamy szczególną uwagę na wszelkie pomysły i sugestie Przyszłych Użytkowników kuchni, łazienki, czy sypialni. Projekt mebli jest wykonywany przy użyciu profesjonalnego programu komputerowego umożliwiającego zaprojektowanie najbardziej nietypowego zestawu i przygotowanie realistycznej wizualizacji dającej możliwość zobaczenia przyszłej kuchni.

MEDIA
W oparciu o odpowiednio wcześnie wykonany ostateczny projekt mebli kuchennych i wybór urządzeń AGD przygotowujemy projekt instalacji elektrycznej, wodnej, kanalizacyjnej, gazowej i wentylacyjnej. W przypadku nowobudowanych mieszkań i domów pozwoli on urządzić kuchnię bez konieczności kosztownych przeróbek lub na uniknięcie odstępstw od projektu mebli mogących wpływać na obniżenie komfortu jej użytkowania. Z kolei w mieszkaniach już zamieszkałych może być potrzebne uzyskanie opinii spółdzielni na dokonanie zmian w instalacjach, a w przypadku braku takiej zgody – ponowny projekt z uwzględnieniem istniejących instalacji.

Zwieńczeniem wszelkich ustaleń poczynionych w trakcie kolejnych spotkań i dalszego procesu projektowego jest podpisanie umowy. Zarówno zaliczkę w wysokości około 30% wartości zamówienia, jak i pozostałą kwotę wynikającą z umowy można wpłacić gotówką bądź przelewem.

Po podpisaniu umowy przygotowujemy dla Państwa szczegółowy rysunek usytuowania instalacji (woda, kanalizacja, gaz, prąd, wentylacja) zawierający również wytyczne co do rozmieszczenia płytek lub innej okładziny na ścianie.

Udzielamy pełnej gwarancji na wykonane i zamontowane przez SIMO meble na okres 24 miesięcy na podstawie karty gwarancyjnej wystawianej i ważnej wraz z fakturą zakupu.

Niektóre elementy mebli (zawiasy, mechanizmy jezdne szuflad) posiadają dożywotnią gwarancję ich producenta – firmy BLUM.

Gwarancja na sprzęt AGD jest udzielana na podstawie oryginalnych kart gwarancyjnych dostarczanych przez producentów tego sprzętu wraz z urządzeniami. Długość okresu gwarancji zależy od producenta sprzętu AGD i wynosi od 12 miesięcy do 10 lat od daty zakupu.

WZORNICTWO

Nowoczesne

Nowoczesne kuchnie to nie tylko zaawansowany technologicznie sprzęt AGD, ale także odpowiednie meble kuchenne, które zapewniają funkcjonalność i maksymalne zagospodarowanie wolnej przestrzeni. To po to tworzymy meble kuchenne na wymiar, uwzględniając przy projektowaniu nowoczesne trendy we wzornictwie. Nowoczesne kuchnie powstają przy użyciu odpowiednich materiałów, które decydują zarówno o estetyce, jak i walorach użytkowych całego wnętrza. Oprócz dbałości o formę przywiązujemy dużą wagę do jakości zastosowanych materiałów, dzięki czemu wykonane na wymiar meble kuchenne są niezawodne i trwałe. Również zastosowane nowoczesne akcesoria meblowe, systemy wysuwu, oświetlenia i inne odpowiednio zaprojektowane i zastosowane sprawiają, że kuchnie na wymiar są nowoczesne nie tylko wzorniczo, ale również biorąc pod uwagę ergonomię i funkcjonalność.

Tradycyjne

Klasyczne kuchnie mają swój unikatowy, ponadczasowy charakter. Tworzone na wymiar meble kuchenne w tym stylu wyróżnia zarówno odpowiednia forma, jak i właściwy dobór materiałów z punktu widzenia estetyki. Tworzone przez nas projekty takich kuchni wykorzystują ogromne możliwości w tym zakresie. Ważna jest również dbałość o jakość wykończenia powierzchni i detali stylizowanych elementów, nadających kuchni na wymiar klasyczny charakter. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów, jak również akcesoriów i mechanizmów ma tu kluczowe znaczenie, zapewniając wieloletnią trwałość i funkcjonalność kuchni.