Fronty 2021-07-07T05:59:37+00:00

Fronty

Płyta MDF fornirowana

Fronty wykonane z płyty MDF pokryte drewnianymi okleinami. Do dyspozycji mamy szeroki asortyment oklein europejskich, amerykańskich i egzotycznych, w postaci naturalnej bądź modyfikowanej, Powierzchnie w wykończeniu matowym lub połysku mogą być proste lub gięte w dowolny sposób.

Płyta MDF lakierowana

Fronty wykonane z płyty MDF pokrytej lakierami meblowymi najwyższej jakości. Paleta kolorystyczna liczy kilkaset kolorów, a powierzchnie w wykończeniu matowym lub połysku mogą być wzbogacone efektami specjalnymi (ziarnistość, efekt perły, metalic, brokat i inne). Oferowane fronty mogą być proste lub gięte w dowolny sposób. W nowoczesnych aranżacjach częstym zabiegiem jest uzyskanie uchwytu poprzez frezowanie krawędzi frontów

Drewniane

Fronty z drewna i materiałów drewnopochodnych produkcji czołowych polskiego producenta Drewpol wykonywane wg najnowocześniejszej technologii zapewniającej bardzo wysoką jakość i trwałość. Oferujemy fronty płycinowe proste i gięte, z dębu, buka, olchy, akacji lub czereśni, barwione na wybrany kolor. Elementy uzupełniające takie jak pilastry, listwy ozdobne i wieńczące dopełnione urządzeniami AGD o odpowiedniej stylistyce dodadzą zabudowie uroku.

Płyta MDF foliowana

Fronty wykonane z płyty MDF pokrytej wysokiej jakości folią (kilkadziesiąt możliwych wzorów, kolorów i faktur) pozwalające na stworzenie kuchni estetycznej, trwałej i łatwej w utrzymaniu w czystości. Oferujemy zarówno fronty proste i gięte w kilkunastu atrakcyjnych wzorach.

Płyta akrylowa

Wierzchnią warstwę frontu tworzy odporna na działanie promieniowania UV warstwa akrylu o grubości 1mm, która charakteryzuje sie wysokim stopniem połysku przy zachowaniu powtarzalności koloru. Krawędzie frontów są oklejane obrzeżami w odpowiednim kolorze w połysku. W związku z powyższym materiał taki jest alternatywą dla frontów lakierowanych w połysku

Szkło

Jeśli fronty mają „cieszyć oko” nieskazitelnym połyskiem i jednocześnie nie nastręczać żadnych trudności w utrzymaniu w czystości, proponujemy szkło lakierowane Lacobel osadzone w ramce aluminiowej lub naklejone na podbudowę z płyty meblowej. Możliwym też jest nadruk dowolnego obrazka lub fotografii na szkle przeźroczystym – wykorzystanie takiego rozwiązania sprawi, że mebel będzie prawdziwym unikatem.

Płyta laminowana

Fronty wykonywane są z dwustronnie laminowanej płyty wiórowej, której krawędzie oklejane są odpornym obrzeżem PCV lub wykończone są listwą aluminiową. Materiał ten jest bardzo odporny na uderzenia, a jednocześnie tani, stąd jego powszechne zastosowanie jako korpusy szafek. Oferujemy Państwu najwyższej jakości płyty producentów Egger i Pfleiderer.