Akcesoria

Akcesoria meblowe do kuchni na wymiar

Zawiasy i szuflady

Najwyższej jakości zawiasy samodomykające drzwi firmy Blum z dożywotnią gwarancją dają Państwu poczucie solidności i niezawodności.
Standardowo montujemy samodomykające się metalowe szuflady rolkowe BLUM METABOX z dożywotnią gwarancją, na życzenie również Blum TANDEMBOX oraz TANDEM(z cichym domykiem).

Kosze obrotowe i wysuwane

W szafkach montowane mogą być metalowe kosze obrotowe lub różnej szerokości i wysokości kosze wysuwne „cargo” w wykończeniu chrom, szarym lub białym. Korzystamy z produktów firm Kesseböhmer, Peka, Schachermayer oraz Rejs.

Uchwyty

Proponujemy wybór spośród kilkudziesięciu wzorów uchwytów metalowych, drewnianych i z tworzyw sztucznych, zarówno dokręcanych jak i wpuszczanych. Dla Klientów ceniących minimalizm w swej ofercie posiadamy uchwyty frezowane na krawędziach (w płycie lakierowanej i fornirowanej), a także mechanizmy Tip-On firmy Blum, pozwalającymi na otwieranie frontów na docisk. Polecamy wyroby firm Gamet, Schwinn i Schachermayer.

Oświetlenie

Oświetlenie związane z meblem może pełnić funkcję użytkową lub dekoracyjną. Oferujemy oświetlenie halogenowe, ledowe lub w postaci żarówek liniowych umieszczone pod szafkami, wpuszczone w szafki i półki wolnowiszące, jak również oświetlenie wnętrz szafek, świetlne panele podsufitowe oraz oświetlenie podblatowe (barowe) i cokołowe.

Listwy wykończeniowe i maskujące

Możliwe jest zastosowanie kilkunastu rodzajów listew przyblatowych uszczelniających styk blatu ze ścianą, jak również listew podszafkowych ozdobnych lub maskujących oświetlenie, a na szafkach górnych i panelach – gzymsowych listew wieńczących.

Relingi

W przestrzeni między szafkami górnymi a blatem (jak również w każdym innym miejscu) możliwe jest zamocowanie estetycznych poziomych elementów aluminiowych lub stalowych służących do zawieszenia szerokiej gamy akcesorów typu koszyki na ręczniki papierowe, przyprawy, noże, książkę kucharską itd.